OPRAVÁRENSKÉ SADY DO TŘMENŮ

Nabízíme kompletní sortiment opravárenských sad do brzdových třmenů KNORR, MERITOR, WABCO i BPW. Tento sortiment neustále rozšiřujeme o opravárenské sady do nových typů brzdových třmenů.

U těchto dílů je kladen velký důraz na kvalitu a provedení. Tím se stávají plnohodnotnými náhradními díly srovnatelnými s originálními díly do prvovýroby. Proto při montáži našich dílů do třmenů nedochází k žádným komplikacím, díky čemuž je zaručena správná funkčnost brzdového třmene.

Veškeré kovové materiály splňují stejné nároky na tvrdost, opracování, povrchovou úpravu a přesnost rozměrů jako originální díly.

Stejné kvalitativní nároky platí i u gumových částí, manžet nebo prachovek, kde zaručujeme správnou funkčnost i při vysokých teplotách. Nedochází tak k poškození nebo rychlému stárnutí.

Z těchto důvodů garantujeme dlouhou životnost našich dílů.

Naše sady jsou konstruovány tak, aby vám v případě poruchy třmene napověděly, co je třeba vyměnit. V našem sortimentu najdete jak kompletní opravárenské sady, tak jednotlivé díly vybraných sad.

Pro orientaci při výběru správného dílu do vašeho třmenu využívejte náš katalog, kde jsou umístěny názorné nákresy jednotlivých typů třmenů, včetně referenčních čísel originálních výrobců.

Naše výrobky jsou vyráběny dle technologických postupů originálních výrobců a v souladu s normami ISO 9001:2008 a vykazují stejnou životnost jako originální díly.

Katalog produktů
Opravárenské sady do třmenů

Prohlédnout Stáhnout VŠECHNY KATALOGY